Reklama

Mazowsze - wiadomości z regionuNa sygnale

Modlin: Awantura w samolocie. Interweniowała Straż Graniczna

Reklama

W ostatni weekend Straż Graniczna, pełniąca służbę na modlińskim lotnisku, była zmuszona interweniować w sprawie pasażera, który wywołał awanturę na pokładzie jednego z samolotów. Sprawa krnąbrnego klienta może znaleźć swój finał w sądzie.

Reklama

fot. Straż Granicznafot. Straż Graniczna

O incydencie Straż Graniczną poinformowała załoga samolotu, lecącego z Londynu, tuż po jego wylądowaniu. Pracownicy obsługi twierdzili, że jeden z pasażerów zachowuje się agresywnie w stosunku do personelu, nie stosuje się do poleceń oraz kategorycznie odmawia opuszczenia pokładu. Na miejsce natychmiast wysłano funkcjonariuszy, ale ich wizyta również nie zmieniła wiele w postępowaniu mężczyzny. W związku z tym pouczono go możliwości użycia środków przymusu bezpośredniego i wyprowadzono z samolotu.

Niezdyscyplinowany pasażer usłyszał zarzuty zakłócania porządku przewidziane w ustawie Prawo Lotnicze, ale odmówił składania wyjaśnień. Nie przyjął także mandatu. Funkcjonariusze wręczyli więc mężczyźnie wezwanie na kolejne przesłuchanie. Jeśli i tym razem nie przyjmie on mandatu, sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

/wł, Straż Graniczna/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close