ReklamaKulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

„Młodość Astrid” w Kinie Otwartym PIK

Reklama

W piątek (18.12) Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza mieszkańców powiatu na kolejną odsłonę Kina Otwartego. Tym razem będziemy mogli obejrzeć film zatytułowany „Młodość Astrid”, poświęcony znanej pisarce Astrid Lindgren. Początek seansu on-line o godz. 20:00.

Reklama

„Młodość Astrid” to fabularna biografia słynnej szwedzkiej pisarki, autorki m.in. „Dzieci z Bullerbyn”, „Pippi Pończoszanki”, „Nilsa Paluszka”, „Mio, mój Mio”, „Ronji, córki zbójnika” i wielu innych wspaniałych książek dla dzieci.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jakim dzieckiem była mała Astrid, czy przypominała bohaterki swoich książek, jakie niełatwe decyzje miała odwagę podjąć w młodości oraz jak to się stało, że zaczęła pisać książki – dołączcie do seansu! Dodatkową zachętą niech będzie informacja, że film „Młodość Astrid” otrzymał Nagrodę Publiczności na międzynarodowym festiwalu filmu i muzyki Transatlantyk w Łodzi.

Wprowadzenie do piątkowego filmowego wieczoru tradycyjnie przedstawi dziennikarka filmowa Magdalena Felis.

Osoby zainteresowane obejrzeniem filmu proszone są o przesłanie maila o treści: “ASTRID” na adres: [email protected] do 17.12.2020 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona.

Portal Legio24.pl objął wydarzenie swoim patronatem medialnym.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close