Mistrzostwa w strzelectwie pneumatycznym

14:42, 04.12.2012

To już drugie tego typu spotkanie, gdzie dzieci i młodzież z gminy Zakroczym stanęły w szranki, aby walczyć o najwyższe miejsca w zawodach strzeleckich. Tym razem stawiła się rekordowa liczba uczestników mistrzostw. Do ostatnich chwil emocje były na granicy wytrzymałości. Końcowe rundy wyłaniały ostatecznych zwycięzców. W czterech kategoriach najlepsza trójka została uhonorowana pamiątkowym pucharem oraz dyplomem.

W kategorii dzieci do lat 13 najlepszą uczestniczką okazała się Maja Kutateladze, natomiast wśród chłopców zwyciężył Mateusz Zbońkowski. Bez niespodzianek odbyła się kategoria chłopców powyżej lat 13 - zwyciężył Igor Wiśniewski i Natalia Aksamit, która osiągnęła rekordowy wynik 124p.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w wiosennych rundach Ligi Zakroczymskiej.