Reklama
Legionowski

33-latek z Legionowa zabił w obronie własnej?

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci 25-latka z Warszawy, którego ciało znaleziono 1 stycznia w lesie na zakopiańskiej Jaszczurówce. Mężczyznę zabił 33 letni mieszkaniec Legionowa – jak twierdzi – w obronie własnej. Zatrzymano już 2 osoby w związku ze sprawą.

Reklama
fot. policja.pl
fot. policja.pl

We wtorek rano taksówkarz jadący przez osiedle Jaszczurówka w Zakopanem zauważył rannego w głowę mężczyznę i wezwał policję. Rannym okazał się 33-latek z Legionowa.  Mężczyzna był pijany. Powiedział jednak funkcjonariuszom, że zabił człowieka – jak twierdził – w obronie własnej.

Po wytrzeźwieniu na dzisiejszym przesłuchaniu zeznał, że został napadnięty przez grupę trzech mężczyzn. Jak twierdził – jeden z nich miał przy sobie nóż. Napadnięty mężczyzna zaczął uciekać, jeden z napastników ruszył za nim. W trakcie ucieczki mieszkaniec Legionowa chwycił konar i uderzył w głowę  25-latka z Warszawy. Ten zginął na miejscu, policja znalazła ciało w pobliskim lesie, u wylotu Doliny Olczyskiej.

W środę odbędzie  się   sekcja zwłok, która ma odpowiedzieć na pytanie, w wyniku jakich obrażeń zginął 25-latek z Warszawy.

Śledztwo prowadzi Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie. Zatrzymano  2 osoby w związku ze zdarzeniem – 33-latka, który miał być napadnięty i kolegę zabitego mężczyzny.

/PAP, wł/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button