Międzynarodowy turniej rugby na wózkach w legionowskiej Arenie

Warszawskie Stowarzyszenie Rugby na Wózkach „FOUR KINGS” i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legionowie zapraszają na międzynarodowy turniej rugby na wózkach „MAZOVIA CUP 2013″, który odbędzie się w dniach 25-26 maja 2013 r. w hali sportowej „ARENA LEGIONOWO” ul.Chrobrego 50B.

fot. fourkings.pl

 

Eliminacje – Sobota w godzinach 9.00-18.45

Finały – Niedziela w godzinach 10.00-17.00

mecz finałowy planowany jest na godz. 15.00

a bezpośrednio po nim nastąpi ceremonia medalowa.

W zawodach udział wezmą drużyny:
* FOUR KINGS – WARSZAWA
* FLYING WINGS – RZESZÓW
* BALIAN TEAM – CHRZYPSKO WIELKIE
* KOBLENZ SPEEDOS – NIEMCY

W tym roku po raz pierwszy transmisja live z finału na www.fourkings.pl w zakladce MAZOVIA CUP/LIVE TV i na Facebooku.

Turniej Mazovia Cup to cykliczne coroczne zawody sportowe organizowane przez Warszawskie Stowarzyszenie Rugby na Wózkach w ścisłej współpracy z MOSiR Legionowo na jednej z najnowocześniejszych hal sportowych – „Arena Legionowo”. W obecnej sytuacji w Warszawie i okolicach nie są rozgrywane żadne podobne zawody, w których mogliby wziąć udział członkowie klubu i promować tę dyscyplinę w naszym województwie.

Warszawskie Stowarzyszenie Rugby na Wózkach jako jeden z najmocniejszych i najbardziej utytułowanych polskich klubów zorganizował turniej o randze międzynarodowej i o najwyższym stopniu trudności po to, aby rywalizować z najlepszymi drużynami z zagranicy. Jednocześnie dzięki zawodom sportowcy podnoszą swoje umiejętności i zarazem pokazują publiczności rugby z najwyższej półki.

Już pierwsza edycja okazała się wielkim sukcesem, a uczestnicy uznali zawody za jedne z najlepszych w Polsce, dlatego już co rok będą się one odbywać w Arenie Legionowo.

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Międzynarodowy turniej rugby na wózkach w legionowskiej Arenie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *