Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Michałów – Reginów: Złodzieje torów usłyszeli w sumie 33 zarzuty

Reklama

33 zarzuty usłyszeli w sumie złodzieje infrastruktury kolejowej, zatrzymani przez wieliszewskich policjantów. Mariusz S., Dariusz S. oraz Barbara R. wpadli na gorącym uczynku w sobotę (5.03). Wszyscy przyznali się już do winy i oczekują na rozprawę sądową. Chcą się dobrowolnie poddać karze.

Reklama

W poniedziałek (7.03) na łamach Legio24.pl pisaliśmy o zatrzymaniu trzech osób przyłapanych przez SOK-istów na kradzieży torów kolejowych w miejscowości Michałów – Reginów (gmina Wieliszew). Policjanci aresztowali wtedy znajdującą się na miejscu przestępstwa 38-letnią Barbarę R. W toku przeprowadzonych czynności mundurowi z Wieliszewa ustalili, że w procederze kradzieży brali także udział dwaj mężczyźni 38-letni Mariusz S. oraz o rok młodszy Dariusz S. Dochodzenie wykazało również, że kradzież infrastruktury kolejowej w Michałowie – Reginowie, to tylko część przestępczego procederu. Cała trójka miała także przywłaszczać sobie tory spod Mławy. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości (kliknij).

W ubiegłym tygodniu policjanci z komisariatu w Wieliszewie zakończyli postępowanie. – Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił najpierw na przedstawienie podejrzanym 8 zarzutów kradzieży szyn kolejowych wspólnie i w porozumieniu. W toku postępowania powiązano ich jeszcze z 25 innymi czynami. W sumie cała trójka usłyszała 33 zarzuty – informuje naszą redakcję starsza aspirant Emilia Kuligowska, rzecznik prasowy KPP Legionowo. Akt oskarżenia trafił już z wieliszewskiego komisariatu do Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

Jak informuje Kuligowska podejrzani przyznali się do winy i chcą dobrowolnie poddać się karze. O jej wymiarze zdecyduje sąd. Co warto podkreślić, 38-letni Mariusz S. oraz 37-letni Dariusz S. byli już w przeszłości karani i będą odpowiadać w warunkach recydywy.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. @iwona jakże łatwo oceniać innych. Czy Ty nigdy nie zbłądziłaś ? Każdemu należy się szansa.

  2. Wrescie zlapliscie na gorącym uczynku kirwe i zlodzia rozbila dwie rodziny zabrala ojców dzieciam a swoje zostawila schorwnej tescowej bez środków do życia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close