Michałów-Reginów: Za ciężkie pobicie grozi im nawet 3 lata więzienia

Fot. KPP Legionowo

Nawet 3 lata mogą spędzić w więzieniu 36-letni Maciej K. oraz 31-letni Krzysztof W. Obaj są podejrzani o napaść i ciężkie pobicie jednego z mieszkańców miejscowości Michałów-Reginów (gmina Wieliszew). Wobec obu podejrzanych sąd zastosował już 3-miesięczny areszt tymczasowy.

W ubiegłym tygodniu policjanci zostali poinformowani o ciężkim pobiciu jednego z mieszkańców Michałowa-Reginowa. Napastnicy zaatakowali pokrzywdzonego drewnianym kijem. Dodatkowo dotkliwie pobili pięściami. W wyniku pobicia u mężczyzny stwierdzono złamany nos i kości twarzy. Jak ustalili śledczy ofiara i napastnicy znali się. Między nimi dochodziło do konfliktów między innymi o kobietę.

Mundurowi nie potrzebowali dużo czasu na zatrzymanie podejrzanych w tej sprawie. W chwili zatrzymania 36-letni Maciej K. i 31-letni Krzysztof W. byli kompletnie pijani. Kiedy wytrzeźwili usłyszeli zarzut pobicia. Prokurator wystąpił do sądu o tymczasowe aresztowanie obu podejrzanych. Sąd przychylił się do prośby prokuratora i obaj poczekają na rozprawę sądową za kratkami.

Za popełnione czyny obu napastnikom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Michałów-Reginów: Za ciężkie pobicie grozi im nawet 3 lata więzienia"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *