Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Michałów-Reginów: Ukradł sklepowy wózek. Grozi mu 5 lat więzienia

Reklama

Dzielnicowy z Wieliszewa, podczas obchodu swojego rejonu w miejscowości Michałów-Reginów zatrzymał 61-letniego Jana K. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież wózka sklepowego z jednego z marketów. Śledczy przedstawili mu już zarzuty. Starszemu panu grozi nawet 5 lat więzienia.

Reklama

Do zatrzymania 61-letniego Jana K. doszło w miniony wtorek (25.10), tuż po godz. 13:00. – Jeden z dzielnicowych komisariatu w Wieliszewie, podczas obchodu swojego rejonu w Michałowie-Reginowie zauważył przy ul. Leśnej mężczyznę pchającego pusty wózek sklepowy. Na rączce wózka widniało logo znanego marketu. Widząc to policjant postanowił interweniować – mówi podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

W trakcie czynności prowadzonych przez policjantów okazało się, że wózek został skradziony z pobliskiego marketu tego samego dnia. Swoje straty właściciel oszacował na około 700 złotych. – Wobec takich okoliczności 61-letniemu Janowi K. przedstawiono zarzut kradzieży. Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Kuligowska, rzeczniczka legionowskich policjantów.

Skradziony wózek wrócił już do sklepu.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

11 razy komentowano

 1. @Wiktor
  Faktycznie na rynku zrobisz zakupy o każdej porze dnia i te “normalne” sklepy cokolwiek to znaczy

 2. @kowalski
  I bardzo dobrze, wolę zakupy na targu lub w normalnym sklepie a nie w obcym markecie!!!

 3. Jak czytam te komentarze to ręce mi opadają.Nie ma znaczenia co kto ukradnie-nie jego,to łapy precz.Normalny obywatel nie daje przyzwolenia na takie wybryki,bo w marketach nie będzie wózków.

 4. Kiedyś w jednej z legionowskich Biedronek zgłosiłam ochroniarzowi, że ok.200 metrów od sklepu stoi ich wózek. Odpowiedział mi, że nie moźe opuścić sklepu i wcale się po ten wózek nie pofatygował

 5. Nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm. Niech się policja weźmie za złodziei kamienic a nie lata za wózkami z marketu…wstyd!!!
  A starszy pan powinien powiedzieć dzielnicowemu że właśnie odprowadza wózek do marketu bo sobie zakupy do domu zawiózł…

 6. Jak czytam te bzdury wierzyć się nie chce. Nadgorliwy policjant złapał człowieka, który pchał wózek z logo sklepu. Sklep nie zgłosił kradzieży bo i nawet zapewne nie połapał się ile wózków mu aktualnie brakuje. Człowiek być może zakupy do domu zawiózł, żeby w ręku nie nosić i chciał zwrócić wózek do sklepu. Gdzie tu domniemanie niewinności, ale lepiej od razu 5 lat paki. Chory kraj i policja broniąca interesu jakiegoś zasranego zagranicznego molocha, mającego w głębokim poważaniu interesy polskiego kupiectwa.

 7. Złodzieju jeżeli kradniesz PAMIĘTAJ zawsze kradnij tyle żeby można było się podzielić z obrońcą bo inaczej będziesz becelował długo .

 8. I tak trzymać są wyniki ? są a kto kradnie bardzo dużo jest na wolności .

 9. ha ha legionowska policja nie ma się czym zajmować tylko poszukiwaniami zaginionych wozkow sklepowych

 10. ZA WOZEK 5 LAT WIEZIENIA, A ZA KRADZIEZ KAMIENICY W WAWIE WARTEJ KILKADZIESIAT MILIONOW NIC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close