ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Michałów-Reginów: Śmiertelny wypadek na DK61. Osobówka zderzyła się z TIR-em

Reklama

We wtorek (02.02) około godziny 5:00 w Michałowie-Reginowie (gmina Wieliszew) na Drodze Krajowej nr 61 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Po zderzeniu TIR-a i osobówki jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Reklama

Do wypadku doszło na ulicy Warszawskiej, w rejonie numeru 80a (Centrum Ogrodnicze Ogrodnik24). Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni kierowca renault scenic jadący w stronę Legionowa prawdopodobnie w czasie wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał prosto pod samochód ciężarowy marki Volvo, jadący w stronę Serocka. Następnie osobówka odbiła się i znalazła się na poboczu. Niestety jej kierowca nie przeżył wypadku. – Kierujący TIR-em wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Był trzeźwy. – informuje nadkom. Artur Bartczak z KPP Legionowo. W przypadku kierowcy renault badanie na obecność alkoholu będzie prowadzone przy okazji sekcji zwłok, którą zlecił przybyły na miejsce prokurator. Trwa postępowanie, które ma wyjaśnić przyczyny i dokładny przebieg wypadku.

Działania ratownicze – oprócz pogotowia – na miejscu prowadzili także strażacy. Zabezpieczali oni miejsce zdarzenia, w użycie poszły także narzędzia hydrauliczne do cięcia blachy. Po zakończeniu działań przez prokuratora uprzątnięto z jezdni szczątki pojazdów, jak i płyny ropopochodne, które po zderzeniu wyciekły z samochodów.

Zablokowana droga

Zaraz po wypadku Droga Krajowa nr 61 na odcinku od ronda w Zegrzu do skrzyżowania z DW632 (trasa na Nasielsk) została kompletnie zablokowana. Kierowcy muszą więc omijać ten odcinek (Modlińską w Wieliszewie, dalej Kościelną w Łajskach i Nowodworską w Michałowie-Reginowie).

Utrudnienie powinny jednak niebawem zniknąć. Służby kończą obecnie prowadzenie swoich czynności.

/red/

 

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

8 razy komentowano

 1. Czy w tamtym miejscu nie ma ograniczenia do 50km/h? Kolejny szybki i wściekły? (i martwy)

 2. Następny kozak wyprzedzał i zabrakło połączenia mózg-reszta ciała. Dobrze że trafił na TIR-a a nie na samochód z rodziną. Naturalna selekcja.

 3. Do Tomka ty czytaj te informacje zjechał na przeciwległy pas a nie na prawo na pobocze i poboczem mijał o boze co za ludzie widzis i nie grzmisz

 4. “Kierujący TIR-em wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Był trzeźwy.”
  Co to ma do rzeczy. Jeżeli nie był by trzeźwy to co by to zmieniło???
  Niestety stał się wypadek (zdarzenie nagłe, przyczyna zewnętrzna) i skutkiem była śmierć kierowcy.
  Może ta informacja uratuje chociaż życie innym kierowcom śpieszącym się np. do pracy. Naprawdę nie warto, wystarczy chwila nieuwagi, przecenienia swoich umiejętności czy zła ocena sytuacji i robi się za późno na odwrót. Wielotonowy TIR zapewne nie miał szans na uniknięcie zderzenia.

 5. C.D To było w Michałowie tam są lasy a może jakaś sarenka wyskoczyła i to nie jest oznaką,że to był rajdowiec tym bardziej,że był po 50tce, ludzie wypadki nie zawsze wynikają z prędkości

 6. Podczas wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas ruchy… nie no poprawnie to poboczem po prawej stronie się wyprzedza!!!??? Kto to pisał ??? Jak tak dziennikarz opisuje sytuację to na 100% będzie wina denata 🙁

 7. Chwila nie uwagi, zła ocena sytuacji na drodze, a o kierowcach TIR, też mam jak najgorsze zdanie.

 8. Nie poszło gosciowi 🙁 jechał sobie pewnie rano do pracy a tu trach i do pana boga 🙁 zycie jest przykre hmmmm przykre i zaskakujace czasem 🙁 swiec panie nad jego dusza !!!! [*]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close