Michałów-Reginów: Policjanci przyłapali złodziei na gorącym uczynku

Trzech mieszkańców Warszawy próbowało ukraść wartą 15 tys. zł zagęszczarkę, Fot. KPP Legionowo

Policjanci z komisariatu w Wieliszewie, w nocy z wtorku na środę (29/30.03) przyłapali na gorącym uczynku trzech złodziei, którzy akurat przywłaszczali sobie wartą 15 tys. złotych zagęszczarkę do układania kostki brukowej. Cała trójka trafiła do aresztu. Grozi im do 5 lat więzienia.

– Była 3:00 w nocy kiedy załoga policjantów z Wieliszewa patrolowała miejscowość Michałów-Reginów. W pewnym momencie mundurowych zainteresował stojący samochód, a nieopodal niego trzej mężczyźni – Patryk O., Mateusz K i Marcin S. Policjanci od razu podjęli czynności służbowe. W samochodzie znaleźli nożyce, które prawdopodobnie mogły służyć do popełniania przestępstw. Zauważyli też, że w pobliżu stoi zagęszczarka do układania kostki brukowej przysypana trocinami. Mężczyźni przyznali się funkcjonariuszom, że ukradli urządzenie chwilę wcześniej. Jak mówili policjantom poprzedniego dnia przed kradzieżą byli niedaleko posesji i zauważyli stojący sprzęt – relacjonuje st. asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

Patryk O., Mateusz K i Marcin S. to mieszkańcy Warszawy, karani w przeszłości. Od dochodzeniowców z Wieliszewa usłyszeli już zarzuty. Przyznali się do nich i dobrowolnie poddali karze. Teraz policjanci będą ustalać czy mężczyźni nie mają na sumieniu jeszcze innych przestępstw.

Za popełniony czyn grozi im do 5 lat więzienia.

/red/

2 razy komentowano artykuł "Michałów-Reginów: Policjanci przyłapali złodziei na gorącym uczynku"

  1. “Zauważyli też, że w pobliżu stoi zagęszczarka do układania kostki brukowej przysypana trocinami”…. Trochę to nie tak było.

  2. dobrowolne poddanie się karze….też mi coś. Polskie prawo jest dla bandytów i złodziei Komu takie szumowiny są potrzebne?

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *