Reklama
Legio Edu

Maturzyści z Konopnickiej zakończyli rok szkolny. Czekają na maturę

Klasy maturalne Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Legionowie uroczyście zakończyły rok szkolny. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Reklama

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych w Liceum im. M. Konopnickiej w Legionowie odbyło się w piątek (24.04). Szkołę ukończyło 229 uczniów, pięciu niestety nie udało się na finiszu pokonać własnych słabości i przyjdzie im w sierpniu zmagać się na egzaminie poprawkowym z matematyki.

Podczas uroczystości swoich maturzystów żegnała dyrektor Brygida Wagner- Konstantynowicz, nagrodzeni oraz wyróżnieni zostali najlepsi. Wśród nich sześciu może pochwalić się średnią ocen powyżej 5,0: Tomasz Kopytko (5,44), Kamila Sawicka (5,20), Agnieszka Sobota (5,13), Katarzyna Zaremba (5,11), Grzegorz Pietrzykowski (5,11), Aleksandra Żołnierczyk (5,0). Ponadto 51 uczniów uzyskało średnią ocen w przedziale 4,0-4,89. Z tego wynika, że 25% maturzystów może pochwalić się wynikiem bardzo dobrym i dobrym. To optymistyczny prognostyk przed egzaminem dojrzałości. Średnia ocen wszystkich klas trzecich wyniosła 3,55.

Dyrekcja szkoły doceniła również zaangażowanie uczniów w godne reprezentowanie szkoły na zewnątrz: m.in. udział w akcjach charytatywnych, przedsięwzięciach kulturalnych i innych aktywnościach pozalekcyjnych. Zebrała się spora grupa takich aktywistów, bo aż 22 uczniów. Ich nagrodą był bezpłatny kurs prawa jazdy, który sfinansowała szkoła.

/red, Starostwo Powiatowe w Legionowie/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button