Reklama

CiekawostkiLegionowskiPo godzinachWiadomości

Marzysz o ślubie w plenerze? Jabłonna zaprasza do siebie!

Reklama

Każdy, kto przygotowuje się do ślubu na pewno doskonale wie, że obowiązujące obecnie w Polsce prawo umożliwia zawieranie związku małżeńskiego także poza Urzędem Stanu Cywilnego. Sakramentalne „tak” możemy wypowiedzieć w zasadzie gdzie chcemy, o ile miejsce to nie ujmuje powagi temu wydarzeniu. Z ciekawą inicjatywą w tym zakresie wyszła ostatnio gmina Jabłonna, na terenie której nie brakuje urokliwych zakątków.

Reklama

– Nasza gmina słynie z pięknych plenerów, warto więc skorzystać z możliwości wzięcia ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego – możemy przeczytać na profilu gminy na jednym z portali społecznościowych. Samorządowcy szczególnie polecają teren parku okalającego jabłonowski pałac.

Warto jednak wspomnieć, że obowiązujące od 1 marca 2015 roku prawo nakłada specjalną opłatę za ślub poza lokalem USC w kwocie 1000 złotych.

Osoby, które zechcą skorzystać z propozycji gminy Jabłonna i na jej terenie zawrzeć związek małżeński powinny skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego pod nr tel. 22 767 73 44 lub pisząc na adres [email protected]

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close