Mamy najlepsze juniorki! LTS Legionovia mistrzem Polski

20:17, 19.04.2015 Aktualizacja: 22:05, 24.04.2015

Zwycięstwem 3:1 dla LTS Legionovia Legionowo zakończył się mecz o Mistrzostwo Polski Juniorek w piłce siatkowej, który odbył się w niedzielę (19.04) w Wieliczce. Legionowianki o pierwsze miejsce walczyły z zawodniczkami KS Pałac Bydgoszcz.

Trzeba przyznać, że Legionowiankom szło w tym spotkaniu różnie. Raz lepiej, raz gorzej. Zdecydowaną poprawę ich gry można było zaobserwować dopiero od 3 seta. Zawodniczki LTS-u broniły coraz więcej piłek, nie bez znaczenia była także wzorowa postawa Malwiny Smarzek, która z pasją przeprowadzała druzgocące ataki na Bydgoszczanki. To był moment, w którym dziewczyny z Pałacu Bydgoszcz musiały spasować. Czwarty set tylko umocnił pozycję "Lalek".

Jak odnotowali obserwatorzy, po takim meczu medal się dziewczynom z Legionowa po prostu należał.

LTS Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (28:26, 23:25, 25:18, 25:22)