Mam talent! Wygrywam pracę! Debata i warsztaty w legionowskim ratuszu

Budynek UM Legionowo. Fot. Legio24

W czwartek (24.05) w legionowskim ratuszu odbędzie się wyjątkowa konferencja pod hasłem „Mam talent! Wygrywam pracę!”. Spotkanie podsumowuje projekt współpracy między pracodawcami, a szkołami w powiecie legionowskim. Podczas konferencji odbędą się także debaty poświęcone lokalnemu rynkowi pracy – z udziałem pracodawców oraz ciekawe warsztaty „Użyj dźwigni talentu w swoim życiu”. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale aby wziąć w niej udział trzeba wcześniej dokonać e-mailowego zgłoszenia.

Chcesz wiedzieć czym jest talent i jak go odróżnić od mocnych stron? Jak być bardziej produktywnym? Jakie są trendy w zarządzaniu talentami? Przyjdź, posłuchaj, dołącz do dyskusji pracodawców – w taki sposób do udziału w konferencji zapraszają organizatorzy projektu z Towarzystwa Amicus.

– Podczas konferencji szczególnie polecam Państwa uwadze debatę o rynku pracy, w której wezmą udział prelegenci z Legionowa, a także z dużych firm i ogólnopolskiej federacji pracodawców oraz warsztaty dla osób uczestniczących w konferencji „Użyj dźwigni talentu w swoim życiu”, które poprowadzą członkowie międzynarodowego zespołu trenerskiego TLnC Global – mówi Daria Sowińska-Milewska, przedstawicielka organizatorów.

Pełny program konferencji jest dostępny TUTAJ

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagane jest jednak wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa drogą e-mailową, pod adresem: [email protected] . Zgłoszenia przyjmowane są do 21 maja 2018 roku, do godz. 12:00.

/red./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Mam talent! Wygrywam pracę! Debata i warsztaty w legionowskim ratuszu"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *