Reklama

Dobrze Wiedzieć!

Łysienie, które przestaje być problemem – mikropigmentacja skóry głowy

Reklama

Łysienie dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiet. U obu płci wiąże się ze sporym dyskomfortem. Nie każdy bowiem z panów dobrze czuje się z łysą głową, a u pań brak włosów, które postrzegane są jako atrybut kobiecości, potrafi wpędzić w ogromne kompleksy. Pacjenci zmagający się z różnymi typami łysienia, mogą skorzystać z zabiegu, jakim jest mikropigmentacja skóry głowy.

Reklama

Na czym polega mikropigmentacja skóry głowy?

Mikropigmentacja skóry głowy to zabieg, który polega na wprowadzeniu pigmentu w wierzchnie warstwy naskórka. Procedura sprawdza się zastosowana u mężczyzn, ale i u kobiet. Efektem jest uzyskanie wrażenia naturalnie, krótko ściętych włosów, jak i ich zagęszczenia. Mikropigmentacja pozwala ponadto na zakamuflowanie przebarwień czy blizn powstałych na skórze głowy, w wyniku poddania się zabiegowi przeszczepu włosów.

Jest to procedura praktycznie bezinwazyjna, a przy odpowiednio dobranym pigmencie i prawidłowym wykonaniu, zostaje ograniczone do minimum ryzyko zmiany koloru czy wystąpienia jakichkolwiek reakcji alergicznych. Efekty można zobaczyć już po pierwszym zabiegu, choć niekiedy niezbędnych jest kilka sesji, by spełnić oczekiwania pacjentów.

Zalety mikropigmentacji

Niemalże natychmiastowe efekty to jedna z wielu zalet tego zabiegu. Ze względu na procedurę polegającą na delikatnym nakłuwaniu skóry głowy, na niewielką głębokość, dochodzi do poprawy krążenia krwi. Tym samym, u niektórych osób zauważalna staje się stymulacja i wzrost nowych włosów.

Zabieg nie musi zastępować klasycznego przeszczepu włosów, ale może go uzupełniać lub być wykonany w pierwszej kolejności. Z kolei pacjenci mający za sobą przeszczep włosów, ale nie do końca zadowoleni z uzyskanych efektów lub zmagający się z nieestetycznymi bliznami, mogą dzięki mikropigmentacji znacząco poprawić wygląd skóry głowy.

Brak blizn, trwałość efektów wynosząca nawet kilka lat, wzrost nowych włosów – to wszystko składa się na bardziej atrakcyjny wygląd i znaczną poprawę samopoczucia pacjentów.

Bezpieczeństwo wykonywania zabiegu, fachowe jego przeprowadzenie i precyzyjny dobór pigmentów – to cechy oferty, którą posiada https://www.mikrohair.pl/. Pierwszy w Polsce ośrodek, który pomaga kobietom i mężczyznom uporać się z problemem łysienia.

/art. sponsorowany/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close