Lora Szafran i Bogdan Hołownia 10 marca wystąpią w Pałacu w Jabłonnie

Pałac w Jabłonnie, Fot. Legio24.pl

W najbliższy piątek (10.03) w Pałacu w Jabłonnie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Palace Jazz Cafe. Tym razem goście będą mogli wysłuchać jednej z najlepszych polskich wokalistek, Lory Szafran, której na fortepianie towarzyszyć będzie Bogdan Hołownia. Początek koncertu zaplanowano na godz. 19:00.

– Gościem najbliższego Palace Jazz Cafe w Pałacu w Jabłonnie będzie znakomita wokalistka jazzowa, mieszkanka gminy Jabłonna, Lora Szafran. Na fortepianie towarzyszyć jej będzie Bogdan Hołownia – znany pianista jazzowy współpracujący z wieloma znakomitymi artystami. Koncert odbędzie się w piątek, 10 marca o godz. 19:00. Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Można jej dokonać dzwoniąc pod numer telefonu 22 782 44 33 – czytamy w zaproszeniu organizatorów.

Palace Jazz Cafe odbywa się w klimatycznych wnętrzach podziemi Pałacu w Jabłonnie gdzie można posłuchać muzyki “na żywo” oraz rozkoszować się wyborną kawą. Grają i śpiewają ci, dla których muzyka to radość, dobra energia i spełnienie. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje między innymi Portal Legio24.pl.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Lora Szafran i Bogdan Hołownia 10 marca wystąpią w Pałacu w Jabłonnie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *