LKS LOTOS Jabłonna: 11 razy na podium

Fot. LKS LOTOS

W dniach 6-8.03.2015r. w Ciechanowie odbył się Puchar Polski Seniorów i Juniorów w taekwon-do ITF. Nie zabrakło tam reprezentacji LKS “LOTOS” Jabłonna.

Jabłonowska reprezentacja stawiła się w dziewięcioosobowym składzie: Joanna Paprocka, Monika Nyrć, Tomasz Szczepaniuk, Michał Dominiak, Bartłomiej Borowski, Piotr Ernest, Kacper Syguła, Artur Remion, Krzysztof Łuniewicz Stępniak.

Dla obu grup wiekowych był to turniej eliminacyjny i sprawdzający do kadry narodowej przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata we włoskim Jesolo. Na widowiskowość i skuteczność pojedynków w taekwon-do można zawsze liczyć, a i poziom zawodników gwarantował nie lada emocje. Wśród najlepszych znaleźli się zawodnicy Jabłonowskiego Lotosu 11 razy stawając na podium. W ostatecznym rozrachunku podopieczni Tomasza Szczepaniuka zdobyli 2 złote, 2 srebrne i 7 brązowych medali plasując klub w czołówce tego turnieju.

Jednocześnie w tym samym terminie zawodnik LKSW “Tajfun” Jan Lodzik walczył w kobyłce na Mistrzostwach Polski seniorów w kickboxingu w formule low kick. Po szeregu widowiskowych walk na ringu finałowej gali Janek skrzyżował rękawice z najbardziej utytułowanym zawodnikiem tej kategorii – Eliaszem Jankowskim z Olimp Legnica. Przegrywając ten pojedynek zajął drugie miejsce w Polsce.

Zawodnikom i trenerowi gratulujemy dobrze rozpoczętego sezonu i życzymy dalszych sukcesów.

/LKS Lotos/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "LKS LOTOS Jabłonna: 11 razy na podium"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *