Reklama

KomunikacjaLegionowski

Linia 741 zastąpi dotychczasową 806

Reklama

Od 1 października autobus linii 806 zastąpi autobus z numerem 741, który jeździł będzie również w weekendy.

Reklama

To bez wątpienia bardzo dobra wiadomość dla wszystkich pasażerów autobusu linii 806, jeżdżącego na trasie Warszawa – Chotomów. Od października będzie on jeździł także w weekendy i dni świąteczne, choć już pod nowym numerem.

Dzięki 806 można obecnie wygodnie dojechać do centrum Chotomowa, Jabłonny oraz osiedla Nowodwory w Warszawie, gdzie autobus ma pętlę. Linia ułatwia ponadto dojazd na jabłonowskie osiedle Przylesie, ulicę Leśną, Dworkową, Chotomowską, Jasną i Kisielewskiego. Autobus zatrzymuje się również przy szkole podstawowej i gimnazjum w Jabłonnie.

Nowa linia 741 pojawi się na ulicach już 1 października. Za jej uruchomieniem postulowali pasażerowie oraz władze gminy, które wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców od dłużnego czasu starały się pomysł nowego autobusu wprowadzić w życie. Teraz się udało, ale na tym jednak nie koniec. Zmianie ulegnie także sam tabor. W miarę potrzeb pasażerów małe autobusy zostaną zastąpione dużymi, tak aby dopasować transport do liczby korzystających z linii mieszkańców, a tym samym poprawić komfort podróżowania.

Bez zmian pozostaje natomiast trasa autobusu 741, której dokładny rozkład już niedługo dostępny będzie na www.ztm.waw.pl

(źródło: UG Jabłonna, foto: UG Jabłonna)

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close