Legionowski: Zmiany kadrowe w policji. Więcej dzielnicowych, nowi komendanci

Fot. KPP Legionowo

W poniedziałek (15.06) w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie oraz komisariatach w Jabłonnie, Nieporęcie i Wieliszewie nastąpiły poważne zmiany kadrowe. Powiększyła się liczba dzielnicowych, powołano do życia nowy referat w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym oraz zmieniono kierownictwo lokalnych komisariatów. Zmiany odbyły się na podstawie rozkazu Komendanta Powiatowego Policji, insp. Waldemara Perdiona.

Zmiany w KPP Legionowo

Zgodnie z wnioskiem mieszkańców wysuniętym podczas debaty społecznej w Legionowie powstał dodatkowy etat dzielnicowego. Dotychczasowy Zespół Dzielnicowych, który liczył 5 etatów został przekształcony w Rewir Dzielnicowych oraz powiększony o 2 etaty w tym 1 etat kierownika Rewiru Dzielnicowych, którym został st. asp. Mariusz Czajka.

W Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym legionowskiej komendy utworzono Refart I, którego kierownikiem został asp. szt. Jacek Woźniak.

Roszady w komisariatach

Po 31 latach służby na emeryturę odszedł komendant Komisariatu Policji w Jabłonnie asp. szt. Bogdan Jachowicz. Na jego stanowisko powołano dotychczasowego zastępcę podkom. Janusza Sochockiego. Natomiast obowiązki zastępcy tego komisariatu powierzono asp. szt. Arturowi Purzyckiemu.

Na stanowisko komendanta Komisariatu Policji w Wieliszewie powołano podkom. Zbigniewa Prusinowskiego dotychczasowego zastępcę komendanta Komisariatu Policji w Nieporęcie. Podkom. Hubertowi Plackowi pełniącemu dotychczas służbę w Wydziale Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji powierzono obowiązki zastępcy Komisariatu Policji w Nieporęcie.

/ek-KPP, red/

Przeczytaj także:

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowski: Zmiany kadrowe w policji. Więcej dzielnicowych, nowi komendanci"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *