Legionowski: Zmiany kadrowe w Policji. Nowy komendant rozpoczął pracę

Powitanie Komendanta Waldemara Perdion, Fot. KPP Legionowo

Paweł Piasecki już nie jest Komendantem Powiatowym Policji w Legionowie. Jego miejsce zajął inspektor Waldemar Perdion z Warszawy. Oficjalne przekazanie kierownictwa odbyło się we wtorek (20.01).

We wtorek (20.01) w obecności i pod kierunkiem Komendanta Stołecznego Policji, inspektora Michała Domaradzkiego, uroczyście odprawiono dotychczasowego Komendanta Powiatowej Policji w Legionowie, nadkomisarza Pawła Piaseckiego. Władze powiatu i miasta złożyły mu szczególne podziękowania za okres pełnienia służby. Miejsce Piaseckiego zajął inspektor Waldemar Perdion.

Powitanie nowego Komendanta

Inspektor Michał Domaradzki o nowym Komendancie powiedział, że jest pewien, iż jego doświadczenie zawodowe z poprzednich jednostek oraz potencjał, który posiada przyczynią się do jeszcze większego poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. Inspektor Waldemar Perdion przed tą nominacją pełnił służbę jako Komendant Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Kim jest Waldemar Perdion?

Inspektor Waldemar Perdion rozpoczął służbę w Policji w 1992 roku w IX Komisariacie Policji na warszawskiej Woli. Przez kilka następnych lat związany był z Wydziałem Konwojowo-Ochronnym KSP. W 2004 roku objął stanowisko Naczelnika Sztabu w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie. Dwa lata później został powołany na zastępcę komendanta, a w 2007 na komendanta tej jednostki. Od 2013 roku stał na czele Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Inspektor Waldemar Perdion jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył również pedagogikę w Mazowieckiej Wyższej Szkole Humanistyczno-Pedagogicznej w Łowiczu oraz studia podyplomowe z zarządzania organizacją w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Wśród zainteresowań komendanta są historia II wojny światowej, fotografia, podróże i myślistwo.

/nk, KPP Legionowo/

4 razy komentowano artykuł "Legionowski: Zmiany kadrowe w Policji. Nowy komendant rozpoczął pracę"

  1. Kwiatkowski z Legionowa | 24/01/2015, godz. 13:56 |

    …policji tam nie widziałem, a jakie były faktyczne powody pobytu SM w tym miejscu ? tak z ciekawości pytam…..

  2. Skoro Cię zainteresowało czemu SM tam stoi było zadzwonić i się zapytać, o Policji która też tam była a została zmieniona przez Strażników jakoś nie wspominasz:P lepiej jest napisać coś na forum publicznym by zaistnieć niż zasięgnąć języka o faktyczne powody ich pobytu tam 😛

  3. Nowemu Komendantowi sugerujemy pogadanie z drogówką co do zasada, wg których prowadzą kontrole drogowe. Sprawa ta pozostawia sporo do życzenia a wystarczy po prostu pogadać i przestać robić z policji wrogów.

  4. Kwiatkowski z Legionowa | 23/01/2015, godz. 08:43 |

    Nowemu komendantowi życzymy samych sukcesów, a gdyby chciał zobaczyć jak wygląda patrol naszej dzielnej straży miejskiej pilnujący prywatnej budowy przy ul. Poznańskiej w m.Legionowo-Przystanek (niedaleko hurtowni “Hermes”), to ma teraz dobrą okazję. Pojazd stoi tam od wczorajszego wieczora i proponuję przywieźć chłopcom coś ciepłego do jedzenia, bo trochę ich przysypało….

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *