Reklama

CiekawostkiLegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowski: Wystrzałowe powitanie wiosny w Komornicy już 8 kwietnia!

Reklama

W sobotę (8.04) na strzelnicy Zespołu Szkół w Komornicy (gmina Wieliszew) odbędą się, po raz pierwszy w powiecie legionowskim, zawody strzeleckie Sekcji Miłośników Oręża i Fortyfikacji Polskich Legionowskiego Towarzystwa Sportowego, działającego przy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Zawody te to nie tylko doskonała zabawa dla miłośników strzelania z różnego rodzaju broni palnej, ale także idealna okazja by wystrzałowo, w sposób dosłowny, powitać najpiękniejszą porę roku – wiosnę.

Reklama

Zawody, które 8 kwietnia odbędą się w szkole w Komornicy, przy ul. Nasielskiej 7 wpisane są w kalendarz Warszawsko – Mazowieckiego Związku Strzelectwa Sportowego, więc udział w nich umożliwia utrzymanie licencji sportowej.

Konkurencje, w których będzie można się wykazać, to: strzelanie z pistoletów bocznego i centralnego zapłonu na dystansie 25 metrów, strzelanie z karabinu bocznego zapłonu (50m) oraz strzelanie dynamiczne z pistoletu centralnego zapłonu oraz strzelby. Szczegóły dotyczące udziału, regulamin zawodów oraz formularz do zapisów on – line znajdziecie na stronie Facebook’owej Sekcji Strzeleckiej LTS-u. LINK TUTAJ.

– Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani rozpoczęciem przygody ze strzelectwem, do przyłączenia się do naszej sekcji. Można u nas uprawiać strzelectwo o charakterze czysto sportowym, ale również rozwijać pasję kolekcjonerską. W obu przypadkach umożliwiamy pełne szkolenia (nawet jeżeli nigdy wcześniej nie mieliście Państwo kontaktu z bronią), możliwość zdobycia wszelkich uprawnień, a finalnie pozwolenia na broń do celów sportowych lub kolekcjonerskich. W naszej sekcji strzelają ludzie różnych profesji, choć jej trzon stanowią przedstawiciele służb mundurowych, będący również świetnie wykwalifikowaną kadrą instruktorską – czytamy w zaproszeniu przesłanym naszej redakcji przez Sekcję Miłośników Oręża i Fortyfikacji Polskich LTS Legionowo.

Do zobaczenia na strzelnicy!

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close