ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: Dwa wypadki w niedzielę – oba w Komornicy. 6-miesięczne dziecko w szpitalu

Reklama

W niedzielę (2.10) na terenie powiatu legionowskiego policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe. Oba miały miejsce w miejscowości Komornica (gmina Wieliszew). W wyniku tych zdarzeń dwie osoby – w tym 6-miesięczne dziecko – zostały przewiezione przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

Reklama

Do pierwszego z wypadków doszło około godz. 14:00 przy ul. Wspólnej, gdzie zderzyły się ze sobą samochód osobowy oraz motorower. Jak informuje naszą redakcję st. asp. Justyna Stopińska z KPP Legionowo, 54-letnia kobieta kierująca samochodem marki renault włączając się do ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motorowerowi marki jonway. Doszło do zderzenia, w wyniku którego kierująca jednośladem 20-letnia dziewczyna doznała urazu prawej nogi. Pogotowie ratunkowe zabrało ją do szpitala.

Niebezpieczne skrzyżowanie na DW632

Do drugiego z wypadków doszło półtorej godziny później na skrzyżowaniu ul. Nasielskiej (DW632) i Wspólnej. Tutaj zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Jak ustalili wstępnie policjanci, około godz. 15:30 próbujący skręcić w lewo 67-letni kierowca toyoty nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej hondzie. Doszło do zderzenia, w wyniku którego jedno z aut wylądowało na dachu w przydrożnym rowie. Na szczęście kraksa nie spowodowała żadnych obrażeń u osób znajdujących się w samochodach. Pomimo tego lekarz pogotowia ratunkowego zdecydował o przewiezieniu do szpitala na obserwację podróżującego hondą 6-miesięcznego dziecka.

Jak informuje st. asp. Stopińska wszyscy kierowcy uczestniczący w tych wypadkach byli trzeźwi.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close