Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: W niedzielę 2 poważne wypadki. W jednym ranne dzieci

Reklama

Do dwóch poważnych wypadków drogowych doszło w niedzielę (22.03) na terenie powiatu legionowskiego. W sumie w ich wyniku ranne zostały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Pogotowie przewiozło poszkodowanych do szpitali.

Reklama

Do pierwszego z wypadków doszło o godz. 11:15 w miejscowości Komornica (gmina Wieliszew) na Drodze Wojewódzkiej 632, gdzie poza terenem zabudowanym kierujący citroenem 37-letni Jarosław S. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z volkswagenem, kierowanym przez 21-letniego Łukasza R, a następnie z lincolnem, kierowanym przez 28-letniego Łukasza Z.

W wyniku zderzenia ranne zostały trzy osoby jadące citroenem. Poza kierującym, Jarosławem S., także dwójka dzieci w wieku 5 i 7 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Szczegółowe przyczyny wypadku ustalą policjanci drogówki.

Do kolejnego wypadku doszło na DK 61 w Serocku o godz. 16:30. Na tak zwanej starej drodze do Serocka, tuż za rondem kierujący peugeotem, 19-letni Artur J. stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas ruchu, a następnie koziołkując wjechał do rowu. W samochodzie poza kierowcą znajdowały się jeszcze 3 inne osoby. Jedna z nich, 18-letnia dziewczyna z uszkodzeniem biodra została przewieziona do szpitala. Pozostali z lekkimi otarciami, zostali opatrzeni przez pogotowie.

Na miejscu wypadku pojawili się także strażacy, którzy zabezpieczali akcję ratowniczą. Odłączyli w citroenie akumulator oraz posprzątali jezdnię z kawałków samochodu. Ze strony straży pożarnej w akcji uczestniczyły 4 zastępy z JRG Legionowo, Wojskowej Straży Pożarnej oraz OSP Serock.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close