Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: Ukradła kartę do bankomatu i płaciła nią za zakupy. Wpadła po roku

Reklama

Policjanci z Legionowa kilka dni temu zatrzymali 38-letnią mieszkankę Warszawy, która podejrzana jest o kradzież karty bankomatowej i użycie jej do płatności za zakupy. W sumie wygenerowane przez 38-latkę straty wyniosły prawie 700 złotych. Kobieta ukrywała się prawie rok. Wpadła dzięki determinacji stróżów prawa.

Reklama

– W październiku minionego roku do legionowskiej komendy zgłosiła się kobieta i złożyła zawiadomienie o kradzieży karty bankomatowej. Ponadto powiadomiła, że ktoś szesnastokrotnie, zbliżając kartę do terminala płatniczego bez użycia PIN-u, dokonał zakupów w różnych placówkach handlowych. W ten sposób z konta pokrzywdzonej zniknęło prawie 700 złotych – informuje w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Legionowie.

– Policjanci sprawdzili wszystkie okoliczności związane z użyciem karty. Dzięki zapisom z monitoringu poznali wizerunek osoby, która się nią posługiwała. W toku dalszych działań operacyjnych funkcjonariusze ustali personalia podejrzanej kobiety. Stróże prawa stale sprawdzali miejsca, w których mogła zamieszkiwać 38-latka, jednak ta ukrywała się – relacjonuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Podejrzana o kradzież kobieta wpadła kilka dni temu. W jej zatrzymaniu pomogła informacja o możliwym miejscu jej przebywania, którą uzyskali legionowscy policjanci. – W chwili aresztowania 38-latka była wyraźnie zaskoczona – dodaje podkom. Stopińska.

Mieszkanka Warszawy usłyszała już zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi jej nawet 10 lat więzienia.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close