Legionowski: Tarzan czeka na nowy dom

Tarzan czeka na nowy dom

Dziś po raz kolejny wybieramy się do schroniska dla bezdomnych zwierząt i proponujemy naszym czytelnikom poznanie krótkiej historii mieszkających w nim czworonogów. Tym razem chcemy przedstawić Wam Tarzana. Uroczego, kochającego choć jeszcze nieufnego wobec ludzi psiaka.

Tarzan to psiak, który w schronisku mieszka od bardzo dawna. Przez bardzo długi czas nie ufał ludziom. Najbezpieczniej czuje się w swojej budzie wtulony w psią koleżankę. I to dzięki niej odważył się i 3 lata temu ruszył na swój pierwszy spacer do lasu.

Osobom, które zna pozwala się głaskać, chociaż dotyk ludzkiej ręki to nadal dla niego wyzwanie. Do obcych jest bardzo nieufny i potrzebuje sporo czasu aby nawiązać relację.

Dziś szukamy dla Tarzana domu bardzo doświadczonego w opiece nad psami, spokojnego, takiego, który pokaże mu, ze ludzie są dobrzy. Bardzo dużym wsparciem dla niego w schronisku jest obecność suczki, z którą mieszka, dlatego Tarzan powinien zamieszkać w domu, gdzie będzie miał psiego towarzysza. Idealnie byłoby, gdyby mógł zamieszkać z Perełką, z którą dzieli boks od zawsze.

Tarzan ma przepiękne złocisto-miodowe oczy lśniące wśród czarnej sierści.

Chcesz poznać Tarzana? Zadzwoń: 504 720 956, 605 336 010.

/red./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowski: Tarzan czeka na nowy dom"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *