Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 63-latka z Krubina

Reklama

Policjanci odnaleźli zaginionego we wtorek (22.10) 63-letniego mężczyznę z miejscowości Krubin (gmina Wieliszew). Mężczyzna wyszedł z domu i przez wiele godzin nie dawał znaku życia. Zaniepokojona rodzina o wszystkim poinformowała policjantów. Rozpoczęły się, prowadzone na wielką skalę, poszukiwania. 63-latek odnalazł się cały i zdrowy na warszawskiej Białołęce.

Reklama

We wtorek wieliszewscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 63-letniego mężczyzny, który kilkanaście godzin wcześniej wyszedł z miejsca zamieszkania w Krubinie i nie utrzymywał kontaktu z rodziną. Najbliżsi zaginionego niepokoili się całym zdarzeniem i postanowili poprosić o pomoc funkcjonariuszy.

– Policjanci na terenie całego powiatu legionowskiego natychmiast przystąpili do poszukiwań. Uczestniczył w nich policyjny śmigłowiec, z pomocą ruszyli także funkcjonariusze z warszawskich oddziałów prewencji oraz przewodnik wraz z psem tropiącym z wydziału wywiadowczo – patrolowego KSP. W akcję poszukiwawczą zaangażowała się również Sekcja Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Jabłonna. Informacja o poszukiwaniach 63-latka został przekazana policjantom na terenie Warszawy oraz ościennych powiatów. Dla wszystkich, którzy uczestniczyli w działaniach najważniejsze było bezpieczeństwo poszukiwanej osoby – czytamy w komunikacie wydanym przez Komendę Powiatową Policji w Legionowie.

– 63-latek został odnaleziony po kilku godzinach przez policjantów z warszawskiej Białołęki. Rodzina zaginionego natychmiast dostała informację, na którą liczyła od kilkunastu godzin, że mężczyźnie nic nie grozi. Legionowscy policjanci dziękują wszystkim, którzy tak licznie włączyli się w działania poszukiwawcze – mówi rzeczniczka KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close