Legionowski: Ruszają zapisy uczestników do Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Fot. arch. Legio24.pl

Do 10 marca szkoły i jednostki OSP z terenu powiatu legionowskiego mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Finał eliminacji powiatowych odbędzie się już 13 marca.

Głównym celem Turnieju jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Nad prawidłowym przebiegiem Turnieju będzie czuwała specjalna Komisja powołana przez Komitet Organizacyjny. Finał eliminacji powiatowych odbędzie się 13 marca (piątek) o godzinie 9.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Legionowie.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać pocztą elektroniczną pod adres e-mail: [email protected] do 10 marca. Pod tym adresem organizatorzy czekają także na pytania związane z konkursem.

Organizatorami eliminacji powiatowych Turnieju są Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie oraz Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Powiatu Legionowskiego.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowski: Ruszają zapisy uczestników do Turnieju Wiedzy Pożarniczej"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *