Legionowski: Roztargnienie kierowców przyczyną stłuczek?

Fot. policja.pl

W środę (25.03) na terenie powiatu legionowskiego miały miejsce tylko dwie kolizje drogowe. Na szczęście ich uczestnikom nic się nie stało, ale nie sposób nie odnieść wrażenia, że ich główną przyczyną było roztargnienie kierowców.


Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 14:30 na ul. Modlińskiej w Jabłonnie, gdzie kierujący oplem 37-letni, Jarosław M. nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył skody kierowanej przez 35-letnią Julię Z. Na szczęście uczestnicy stłuczki nie odnieśli żadnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji, Jarosław M. został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

Do kolejnej kolizji doszło o godz. 18:30 w Legionowie, na parkingu przed Maximem. Kierujący peugeotem 63-letni Jan S. manewrując pomiędzy zaparkowanymi samochodami doprowadził do  zderzenia z samochodem marki kia, kierowanym przez 26-letniego Piotra T. Na miejsce wezwano policjantów drogówki, którzy ustalili dokładny przebieg zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że panowie byli trzeźwi. Jan S. jako sprawca zdarzenia otrzymał mandat w wysokości 300 złotych.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowski: Roztargnienie kierowców przyczyną stłuczek?"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *