Legionowski: Roztargnienie i pośpiech przyczyną kolizji

Fot. Legio24

W wtorek (07.04) policjanci odnotowali na drogach powiatu legionowskiego tylko dwie niegroźne kolizje. Prawdopodobną ich przyczyną było roztargnienie i pośpiech kierowców.

Do pierwszej kolizji doszło po godz. 10:00 na ul. Warszawskiej w Legionowie. Kierujący audi 29-letni Daniel F.  nie zdążył wyhamować i uderzył w tył hondy, która zmieniała kierunek ruchu. Na szczęście ani Beata K., kierująca hondą, ani sprawca kolizji nie odnieśli obrażeń, choć ich pojazdy zostały uszkodzone. Badania alkomatem wykazały, że kierujący byli trzeźwi. Daniel F. za spowodowanie stłuczki został ukarany mandatem w wysokości  400 zł.

Również po godzinie 10:00, tym razem w Wierzbicy (gm. Serock), miała miejsce druga, wtorkowa kolizja. Na Drodze Krajowej nr 61 doszło do zderzenia lexusa z autobusem solbus. Jak ustalili funkcjonariusze drogówki kierujący osobówką 41-letni Mirosław G. wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z autobusem, kierowanym przez 59-letniego Wojciecha P. Także w tym zdarzeniu na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, a kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji – Mirosław G. został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowski: Roztargnienie i pośpiech przyczyną kolizji"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *