Legionowski: Policjanci zatrzymali kolejne trzy osoby poszukiwane listami gończymi

Fot. policja.pl

Policjanci z terenu powiatu legionowskiego zatrzymali kolejne trzy osoby ukrywające się od dłuższego czasu przed wymiarem sprawiedliwości. 48-letni Tadeusz A., 28-letni Przemysław D., oraz 33-letni Grzegorz M. trafili już do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary więzienia. Do wszystkich zatrzymań doszło na terenie Warszawy.

Jak informuje w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, intensywne i zarazem żmudne działania legionowskich funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn ukrywających się od dłuższego czasu przed organami ścigania. Wszyscy poszukiwani-mieszkańcy powiatu legionowskiego zostali zatrzymani na terenie Warszawy.

Najpierw w sobotę o 16.00 kryminalni z Legionowa zatrzymali 48-letniego Tadeusza A. poszukiwanego listem gończym wystawionym przez Sąd Rejonowy w Pułtusku. Dzień później o godz. 8.00 policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie dokonali zatrzymania 28-letniego Przemysława D. 28-latek trafił do zakładu karnego na prawie pięć lat. Ostatni z mężczyzn 33-letni Grzegorz M., po kilku miesiącach poszukiwań, w niedzielę o godz. 15.00, również trafił w ręce stróżów prawa. List gończy wydał za nim legionowski sąd do odbycia 15 dni pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło w miejscu pracy mężczyzny.

Zatrzymani zostali już przewiezieni do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

/red., KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowski: Policjanci zatrzymali kolejne trzy osoby poszukiwane listami gończymi"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *