Legionowski: Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości

Fot. policja.pl

W ostatnich dniach policjanci z terenu powiatu legionowskiego zatrzymali aż czterech mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. – Dwóch unikało kary więzienia, dwóch kolejnych poszukiwał sąd i prokuratura celem ustalenia miejsca pobytu – informuje st. asp. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

– Do legionowskiej komendy każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzeń, listy gończe czy też zarządzenia o ustalenie miejsca pobytu osób poszukiwanych. W miniony weekend policjanci ujawnili cztery takie osoby – przyznaje st. asp. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Funkcjonariusze z komisariatu w Wieliszewie ustalili miejsce pobytu mężczyzny, który był poszukiwany na postawie zarządzenia Prokuratury Rejonowej Warszawa Żoliborz. Kolejny poszukiwany mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Serocka. Tym razem zarządzenie o ustalenie miejsca pobytu wydał Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ.

Następny poszukiwany został ujęty przez legionowską „patrolówkę”. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Legionowie, celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności oraz do ustalenia miejsca pobytu dla legionowskiej prokuratury.

Czwarty mężczyzna został zatrzymany na kradzieży sklepowej. Po sprawdzeniu jego danych osobowych przez funkcjonariuszy okazało się, że mężczyzna miał stawić się do zakładu karnego Warszawa Białołęka celem odbycia kary 135 dni pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowski: Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *