Legionowski: Policja dostała cztery nowe radiowozy (galeria)

fot. KPP Legionowo

Tabor Komendy Powiatowej Policji w Legionowie wzbogacił się o cztery nowe radiowozy. Trzy samochody marki Hyundai i20 oraz jeden Opel Astra zostały w poniedziałek (7.01) uroczyście przekazane funkcjonariuszom. Pieniądze na zakup nowych aut pochodziły z budżetu policji oraz z budżetów lokalnych: Starostwa Powiatowego, Miasta Legionowo i Gminy Nieporęt.

Samochody marki Hyundai będą służyły przede wszystkim w prewencji, Opla natomiast zagospodarują policjanci z drogówki. Z radiowozów korzystać będą na co dzień funkcjonariusze z KPP Legionowo oraz Komisariatu w Nieporęcie.

– Po przekazaniu kluczyków do radiowozów nastąpiło ich uroczyste poświęcenie, którego dokonał ksiądz prałat Lucjan Szcześniak z parafii św. Jana Kantego w Legionowie. Na zakończenie uroczystości policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe w radiowozach, wyrażając w ten sposób nie tylko uznanie, ale przede wszystkim szczególne podziękowanie za zakup nowych służbowych pojazdów – czytamy w komunikacie wydanym przez KPP Legionowo.

Samochody to nie wszystko

Poza samochodami legionowscy stróże prawa otrzymali także pięć urządzeń do badania stanu trzeźwości. Dodatkowy prezent został przekazany przez samorząd Miasta Legionowo.

/red., KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowski: Policja dostała cztery nowe radiowozy (galeria)"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *