Reklama

KomunikacjaLegionowskiWiadomości

Legionowski: Pociągi SKM S3 i S9 tylko do stacji Legionowo Piaski

Reklama

W dniach od 21 do 25 maja pociągi linii S3 oraz S9 Szybkiej Kolei Miejskiej będą kursować wyłącznie do stacji Legionowo Piaski. Skrócenie trasy tych popularnych wśród mieszkańców powiatu legionowskiego pociągów wynika z remontu odbywającego się na linii kolejowej numer 10 – informuje na swojej stronie internetowej Zarząd Transportu Miejskiego. Dodatkowo, w związku z przebudową przejazdu kolejowego w Michałowie Reginowie (gmina Wieliszew) inną trasą pojadą linie autobusowe L9, L10 i L11.

Reklama

O remoncie torowiska linii kolejowej numer 10 oraz przebudowie przejazdu w miejscowości Michałów Reginów pisaliśmy szerzej w TYM ARTYKULE.

Na przejeździe znajdującym się w ciągu ulicy Nowodworskiej zainstalowane zostaną nowe urządzenia zabezpieczające przejazd i monitoring. Wymienione zostaną tory i nawierzchnia drogi. Inwestycja jest realizowana przez PLK w ramach wartego 400 mln zł ogólnopolskiego programu przejazdowego.

Zmiany tras linii dowozowych ZTM

W związku z prowadzonymi pracami, w dniach od 21 do 30 maja, zmianie ulegają trasy linii dowozowych ZTM L9, L10 i L11.

L-9 w obu kierunkach:

PKP LEGIONOWO … – Piłsudskiego – Jana III Sobieskiego – Krakowska – tunel pod torami – Aleja Róż – al. Legionów – Jana Pawła I – Kościelna -… KOMORNICA-SZKOŁA/WIELISZEW PLAŻA

L10 w obu kierunkach:

PKP LEGIONOWO … – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Warszawska – Modlińska –Kościelna -… WIELISZEW-PLAŻA,

L11 w obu kierunkach:

PKP LEGIONOWO … – Piłsudskiego – Jana III Sobieskiego – Krakowska – tunel pod torami – Aleja Róż – al. Legionów – Jana Pawła I – Kościelna -… URZĄD MIASTA

Kursowanie powyższych linii będzie odbywało się według specjalnych rozkładów jazdy. Dodatkowo dla linii L10 zmienia się charakter przystanków w zespole URZĄD MIASTA z warunkowych na stałe.

Nowe, tymczasowe przystanki:

  • CEGIELNIA 01;
  • CEGIELNIA 02.

Zawieszone przystanki:

  • PKP MICHAŁÓW-REGINÓW 01, 02;
  • WRZOSOWA 01, 02;
  • NOWODWORSKA 01;
  • FABRYCZNA 01, 02.

/red., ZTM/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button