Reklama

KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowski: PIK zaprasza na malarskie plenery. Start już 3 lipca

Reklama

Powiatowa Instytucja Kultury zaprasza do wzięcia udziału w wakacyjnych plenerach malarskich z Katarzyną Gawlik. Ich tematem będą pejzaże. Pierwsze ze spotkań już w najbliższą sobotę (3.07) w Serocku.

Reklama

Plenery malarskie, w których udział mogą wziąć osoby od 16 roku życia odbywać się będą w każdą wakacyjną sobotę – przez cały lipiec i sierpień w godz. od 10:00 do 14:00. Lokalizacja plenerów będzie podawana uczestnikom na bieżąco. Nad uczestnikami czuwać będzie i twórczo inspirować absolwentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, malarka Katarzyna Gawlik.

Technika tworzenia jest dowolna. Przybory malarskie – papier, farby, pędzle, woda, naczynia itd. itp. każdy uczestnik/uczestniczka spotkania organizuje we własnym zakresie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższą sobotę (3.07) w Serocku. Zbiórka o godz. 10.00 przy bramie kościoła (ul. Farna 7).

Plenery są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy. Osoby, które chcą wziąć w nich udział powinny przesłać swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy na adres e-mail: [email protected]

W razie niesprzyjającej aury w danym dniu plener zostaje odwołany.

Portal Legio24.pl objął wakacyjne plenery malarskie swoim patronatem medialnym.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button