Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: Pijani z sądowymi zakazami. Trzech kierujących w rękach policji

Reklama

Minionej doby policjanci zatrzymali na drogach powiatu legionowskiego trzech kierujących, którzy albo byli kompletnie pijani, albo – zgodnie z wyrokiem sądu – nie mogli prowadzić pojazdów. Rekordzistą okazał się 26-latek z sądowym zakazem, który kierował nissanem mając 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wobec wszystkich zatrzymanych zostały wszczęte postępowania.

Reklama

Suwalną „na podwójnym gazie”

Do pierwszego zatrzymania doszło w czwartek (20.12) o godz. 6:00 na ul. Suwalnej w miejscowości Łajski (gmina Wieliszew) gdzie policjanci zatrzymali do kontroli lexusa. W trakcie czynności okazało się, że kierujący nim 44-latek jest pijany. W organizmie miał promil alkoholu.

Postępowanie w jego sprawie prowadzi Komisariat Policji w Wieliszewie. Mężczyźnie grozi odebranie uprawnień do kierowania pojazdami i 2 lata więzienia.

Niechlubny rekordzista zatrzymany w samo południe

Kolejnego zatrzymania dokonali funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji na ul. Batorego w Legionowie. Kierujący nissanem 26-latek nie dość że zgodnie z wyrokiem sądu nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem, to na dodatek wsiadł za kierownicę mając 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Postępowanie wobec mężczyzny prowadzą policjanci Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Modlińską „bez prawka”

Ostatnie zatrzymanie miało miejsce w Jabłonnie na ul. Modlińskiej w nocy z czwartku na piątek (20/21.12), gdzie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mercedesa. Podczas sprawdzenia dokumentów wyszło na jaw, że kierujący autem 39-letni mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Uprawnienia zabrał mu sąd za wcześniejsze przewinienia. Mężczyzna był trzeźwy.

Postępowanie dotyczące złamania zakazu sądowego prowadzi Komisariat Policji w Jabłonnie.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close