Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: Pechowa środa dla ukrywających się przestępców. Kolejnych trzech już za kratami

Reklama

Środa (8.01) okazała się pechowym dniem dla ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Na terenie powiatu legionowskiego funkcjonariusze policji zatrzymali kolejne trzy osoby, które pomimo wyroków sądowych nie chciały dobrowolnie zgłosić się do zakładów karnych celem odbycia kary.

Reklama

– W środę na terenie powiatu legionowskiego zostało zatrzymanych trzech mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia – informuje rzeczniczka KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

Pierwszego zatrzymania dokonali policjanci z Nieporętu. 27-letni mężczyzna decyzją legionowskiego sądu trafił do aresztu na prawie 3 lata. To kara za rozbój i groźby karalne. Drugi poszukiwany został zatrzymany przez stołecznych wywiadowców w miejscowości Zegrze (gmina Serock). 28-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego, zgodnie z dyspozycją sądu, za kratkami spędzi 14 miesięcy za kradzieże paliwa. Do trzeciego zatrzymania doszło w Legionowie. 46-letni mieszkaniec powiatu legionowskiego został zatrzymany przez mundurowych z warszawskich oddziałów prewencji. Mężczyzna decyzją sądu w zakładzie penitencjarnym spędzi 8 miesięcy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Nie tylko tych trzech…

W środę legionowska policja poinformowała również o zatrzymaniu 24-letniego mieszkańca powiatu legionowskiego. Młody mężczyzna ma spędzić w więzieniu 2 lata za uszkodzenie ciała i groźby karalne.

– Do jednostek Policji każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. W dalszej kolejności przystępują do działań, które mają na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymania – podsumowuje działania mundurowych rzeczniczka KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close