Reklama

KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowski: „Oto my”. Specjalny pokaz w Kinie Otwartym PIK-u już 16 kwietnia.

Reklama

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza na kwietniowy pokaz specjalny w „Kinie Otwartym Online” z okazji Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu. Tym razem będziemy mogli zobaczyć film zatytułowany “Oto my”. – To film drogi o ojcu, Aharonie, i jego dorastającym synu – autystycznym Urim. Opowieść o dojrzewaniu, w tym także dojrzewaniu do zmiany – czytamy w zaproszeniu na pokaz.

Reklama

– Chwytający za serce, pogodny, czuły i zaskakujący film wielokrotnie nagradzanego izraelskiego reżysera Nira Bergmana, który znalazł się w oficjalnej selekcji MFF Cannes 2020. Znakomite kreacje aktorskie na długo zapadają w pamięć. Szczególne brawa należą się odtwórcy roli autystycznego syna Noamowi Imberowi, który porywa niczym Dustin Hoffman w „Rain Manie”. (materiały prasowe)

Pokaz filmu “Oto my” odbędzie się w ramach X Dni Osób Niepełnosprawnych 2021 Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego, 16 kwietnia 2021 r., godz. 20.00 (pokaz bezpłatny, obowiązują zapisy). Wprowadzenie do wspólnego seansu online przedstawi dziennikarka filmowa Magdalena Felis.

Osoby zainteresowane obejrzeniem filmu proszone są o przesłanie maila o treści: “MY” na adres: [email protected] do 15.04.2021 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona.

Portal Legio24.pl objął wydarzenie swoim patronatem medialnym.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button