Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: Okradła swojego chłopaka. 39-latka już w rękach policji

Reklama

Policjanci zatrzymali 39-letnią kobietę, która podejrzana jest kradzież. Z mieszkania swojego chłopaka wyniosła pieniądze i telefon komórkowy. Nieudana randka zakończyła się dla mężczyzny stratą w wysokości blisko 2300 złotych. Kobiecie grozi 5 lat więzienia.

Reklama

– Sprawa miała swój początek w sierpniu tego roku, kiedy do legionowskiej komendy zgłosił się mężczyzna i zawiadomił, że został okradziony przez swoją znajomą – informuje rzeczniczka KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że od pewnego czasu przyjaźnili się z kobietą. Kiedy zaprosił ją do siebie, 39-latka wykorzystując nieuwagę mężczyzny zabrała z jego mieszkania telefon komórkowy i pieniądze w kwocie 1 400 złotych. Sprawą zajęli się kryminalni. Przeprowadzili szereg czynności zmierzających do ustalenia miejsca pobytu kobiety. Zatrzymanie jej było utrudnione, gdyż poszukiwana nie posiadała stałego miejsca zamieszkania.

W piątek 39-latka wpadła w ręce stróżów prawa. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close