ReklamaNajważniejszeWiadomości

Legionowski: Od 1 lipca sprawę w starostwie załatwisz także w sobotę

Reklama

Starostwo Powiatowe w Legionowie znów będzie czynne w soboty. Wraz z początkiem lipca przywrócona zostaje weekendowa obsługa mieszkańców powiatu, dodatkowo w poniedziałki urząd czynny będzie dłużej.

Reklama

W soboty, w godzinach od 8:00 do 12:00 będzie można załatwić sprawy w Biurze Obsługi Mieszkańców z zakresu architektury, geodezji oraz ochrony środowiska. Wydział Komunikacji przyjmować będzie interesantów w godzinach od 8:00 do 11:30.

Obsługa w dalszym ciągu odbywać się będzie na parterze budynku starostwa. – Pozostała część budynku będzie niedostępna dla interesantów – czytamy w komunikacie wydanym przez Starostwo Powiatowe w Legionowie.

W przypadku obsługi polegającej na zarejestrowaniu pojazdów lub związanej z wydaniem dokumentów np. praw jazdy, starostwo zaleca wcześniejsze umówienie wizyty za pomocą internetu lub telefonicznie pod numerem 22 764 01 57.

W poniedziałki starostwo czynne dłużej

Od początku lipca Starostwo Powiatowe w Legionowie wydłuża także czas pracy w poniedziałki. Teraz w pierwszy dzień tygodnia strawę będziemy mogli załatwić do godz. 18:00. Wyjątek stanowi Wydział Komunikacji, w którym interesanci będą przyjmowani do godz. 17:30.

Płatności tylko kartą

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Legionowie, w soboty wszelkie opłaty związane z załatwianymi formalnościami będzie można uregulować na miejscu płacąc wyłącznie kartą płatniczą. W starostwie nie ma kasy, której funkcję w dni powszednie spełnia Filia Banku Spółdzielczego, zlokalizowana w tym samym budynku.

Nadal obowiązują obostrzenia sanitarne

Nadal obowiązuje reżim sanitarny, wymagany w związku ze stanem epidemii obejmujący ograniczenia liczby osób, które mogą jednocześnie przebywać w pomieszczeniach wydziałów obsługi i komunikacji na parterze budynku.

Mieszkańcy dalej muszą także stosować środki ochrony osobistej w postaci maseczek i rękawiczek. Płyny dezynfekujące do rąk zapewnia urząd.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close