ReklamaKulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowski: „Niewidoczne życie sióstr Gusmão” w Kinie Otwartym on-line już 30 kwietnia

Reklama

W czwartek (30.04) Powiatowa Instytucja Kultury zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu Kino Otwarte. Ty razem będziemy mogli obejrzeć brazylijski film zatytułowany „Niewidoczne życie sióstr Gusmão”. W związku z epidemią koronawirusa projekcja odbędzie się on-line.

Reklama

„Niewidoczne życie sióstr Gusmão” to film, który otrzymał Nagrodę Główną w sekcji Un Certain Regard na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, to także brazylijski kandydat do Oscara.

Uniwersalna, klimatyczna opowieść o dwóch siostrach, które nie zgadzają się na życie według narzuconych im schematów. Mają własne wizje przyszłości i konsekwentnie dążą do ich realizacji, choć nie jest łatwo. Scenariusz oparto na bestsellerowej powieści Marthy Batalhy „Niewidzialne życie”.

W jednym z wywiadów reżyser, Karim Aïnouz, powiedział, że jego film jest swoistym hołdem dla wszystkich wyjątkowych kobiet, które spotkał na swojej drodze.

Krótkie wprowadzenie do wspólnego seansu przedstawi – jak zawsze – Magdalena Felis.

Jak wziąć udział w Kinie Otwartym on-line?

Osoby zainteresowane seansem proszone są o przesłanie imienia i nazwiska na adres: [email protected] do 29.04.2020 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. Przed wysłaniem maila organizatorzy proszą o zapoznanie się z informacjami o ochronie danych osobowych, które można znaleźć w zakładce O NAS na stronie: www.pik.legionowski.pl.

Portal Legio24.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close