Legionowski: Niedzielna wichura spowodowała zniszczenia. 9 interwencji strażaków

Fot. arch. OSP

Połamane drzewa, konary tarasujące drogi, zniszczone banery reklamowe – to efekty wichury, jaka w niedzielę (13.12) przeszła nad Mazowszem i tym samym nad powiatem legionowskim. Z tego powodu strażacy  musieli interweniować aż 9 razy.

Niedzielne popołudnie i wieczór nie przyniosły mieszkańcom powiatu spokojnej pogody. Wiatr wiejący z prędkością dochodzącą do 75 km/h był nie tylko nieprzyjemny, ale także powodował liczne zniszczenia – głównie wśród drzewostanu. Do usuwania konarów i połamanych drzew strażacy z powiatu legionowskiego wyjeżdżali 7 razy. Zniszczenia drzewostanu odnotowano w następujących miejscowościach: Wola Kiełpińska (gmina Serock), Czarna Struga (gmina Nieporęt), Poddębie, Michałów-Reginów, Sikory (gmina Wieliszew) i Legionowo.

Dodatkowo w miejscowości Jabłonna strażacy usuwali uszkodzony baner reklamowy oraz podjęli interwencję przy uszkodzonej iluminacji świątecznej na ulicy Modlińskiej.

O przewróconej reklamie na parkingu przed jabłonowskim Lidlem pisaliśmy w tej wiadomości.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowski: Niedzielna wichura spowodowała zniszczenia. 9 interwencji strażaków"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *