Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: Nie wróciła z przepustki z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. 15-latka nie nacieszyła się długo wolnością

Reklama

W ręce policjantów z zespołu do spraw nieletnich i patologii Komendy Powiatowej Policji w Legionowie wpadła 15 – latka, która decyzją Sądu Rodzinnego była poszukiwana celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie KPP Legionowo, funkcjonariusze z zespołu do spraw nieletnich i patologii prowadzili poszukiwania 15-letniej mieszkanki naszego powiatu, która nie powróciła z przepustki do placówki opiekuńczo – wychowawczej, a zgodnie z decyzją sądu miała tam przebywać.

Sąd Rejonowy w Legionowie wydał nakaz doprowadzenia nastolatki do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów od Legionowa. Policjanci sprawdzali adresy oraz miejsca, w których mogła pojawiać się poszukiwana nastolatka, docierali do jej znajomych i bliskich. Ich działania przyniosły pożądany efekt i w środę (16.06) w godzinach popołudniowych zatrzymali poszukiwaną uciekinierkę.

Nieletnia po wykonanych czynnościach została osadzona w Policyjnej Izbie Dziecka skąd zostanie przewieziona do placówki wychowawczej.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button