Reklama

LegionowskiListy do redakcji

Legionowski: Młodzi tancerze odnoszą coraz więcej sukcesów

Reklama

Chciałabym podzielić się z Państwem naszym małym sukcesem, a dotyczącym młodych mieszkańców Legionowa i Chotomowa. Mam na myśli Stanisława Dymka ( lat 13) z Legionowa oraz Dawida Kwiatkowskiego ( lat 10 ) z Chotomowa.

Reklama

Chłopcy ci od około trzech lat uczęszczają na zajęcia taneczne do Akademii Art. Of Body i pilnie trenują pod okiem Roberta Nieznańskiego niełatwy i bardzo wymagający taniec Break Dance, jak również hip-hop, Popping i akrobatykę. Chłopców tych zobaczymy już w najbliższą sobotę tj. 21 października w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, będą tam towarzyszyć Marcelowi Sabatowi jako tancerze. Wielostylowość naszych młodych tancerzy jest ich niewątpliwym atutem podczas castingów. Jesteśmy bardzo dumni z naszych wychowanków.

Chciałabym w tym miejscu przypomnieć, że pan Robert Nieznański jest prekursorem tańca Break Dance w Polsce i trzykrotnym mistrzem Polski w tym tańcu w latach 80-tych. Poza zamiłowaniem do tańca, pan Robert ma zacięcie aktorskie, które zaowocowało wieloma udziałami w reklamach. Warto przypomnieć chociażby pierwszoplanową rolę w pokazie multimedialnym na warszawskich fontannach w 2016 roku– rola czarodzieja czy udział w reklamie Radio-Zet, Mercedes, Pandora.

Pan Robert Nieznański wykorzystując swoje umiejętności i zdolności rozbudza pasję do tańca i aktorstwa również w naszych wychowankach. Od tego roku ruszyła nasza Agencja Mały Artysta promująca uzdolnione tanecznie i aktorsko dzieci a udział tych dwóch chłopców w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” jest efektem tej działalności.

Chcielibyśmy podziękować rodzicom Stanisława i Dawida za zaangażowanie w realizację tego projektu. Wychodzimy z założenia, że współpraca z rodzicami jest bardzo ważna. Korzystając z okazji chcielibyśmy zaprosić dzieci z Legionowa i okolicy na nasze zajęcia prowadzone na terenie Legionowa, Jabłonny, Chotomowa, Nieporętu i Łajsk. Więcej informacji na www.artofbody-akademia.pl

/Małgorzata Gołębiowska/

Fot. Akademia Art. Of Body

===========================

Chcesz, abyśmy Twój list/wiadomość opublikowali na łamach Legio24.pl ? Wyślij treść wraz ze zdjęciem/zdjęciami na adres [email protected]

Zastrzegamy prawo do publikacji wybranych przez redakcję tekstów. Zastrzegamy prawo do skracania nadesłanych tekstów.

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close