Reklama


LegionowskiListy do redakcji

Legionowski: Młodzi tancerze odnoszą coraz więcej sukcesów

Reklama

Chciałabym podzielić się z Państwem naszym małym sukcesem, a dotyczącym młodych mieszkańców Legionowa i Chotomowa. Mam na myśli Stanisława Dymka ( lat 13) z Legionowa oraz Dawida Kwiatkowskiego ( lat 10 ) z Chotomowa.

Reklama

Chłopcy ci od około trzech lat uczęszczają na zajęcia taneczne do Akademii Art. Of Body i pilnie trenują pod okiem Roberta Nieznańskiego niełatwy i bardzo wymagający taniec Break Dance, jak również hip-hop, Popping i akrobatykę. Chłopców tych zobaczymy już w najbliższą sobotę tj. 21 października w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, będą tam towarzyszyć Marcelowi Sabatowi jako tancerze. Wielostylowość naszych młodych tancerzy jest ich niewątpliwym atutem podczas castingów. Jesteśmy bardzo dumni z naszych wychowanków.

Chciałabym w tym miejscu przypomnieć, że pan Robert Nieznański jest prekursorem tańca Break Dance w Polsce i trzykrotnym mistrzem Polski w tym tańcu w latach 80-tych. Poza zamiłowaniem do tańca, pan Robert ma zacięcie aktorskie, które zaowocowało wieloma udziałami w reklamach. Warto przypomnieć chociażby pierwszoplanową rolę w pokazie multimedialnym na warszawskich fontannach w 2016 roku– rola czarodzieja czy udział w reklamie Radio-Zet, Mercedes, Pandora.

Pan Robert Nieznański wykorzystując swoje umiejętności i zdolności rozbudza pasję do tańca i aktorstwa również w naszych wychowankach. Od tego roku ruszyła nasza Agencja Mały Artysta promująca uzdolnione tanecznie i aktorsko dzieci a udział tych dwóch chłopców w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” jest efektem tej działalności.

Chcielibyśmy podziękować rodzicom Stanisława i Dawida za zaangażowanie w realizację tego projektu. Wychodzimy z założenia, że współpraca z rodzicami jest bardzo ważna. Korzystając z okazji chcielibyśmy zaprosić dzieci z Legionowa i okolicy na nasze zajęcia prowadzone na terenie Legionowa, Jabłonny, Chotomowa, Nieporętu i Łajsk. Więcej informacji na www.artofbody-akademia.pl

/Małgorzata Gołębiowska/

Fot. Akademia Art. Of Body

===========================

Chcesz, abyśmy Twój list/wiadomość opublikowali na łamach Legio24.pl ? Wyślij treść wraz ze zdjęciem/zdjęciami na adres [email protected]

Zastrzegamy prawo do publikacji wybranych przez redakcję tekstów. Zastrzegamy prawo do skracania nadesłanych tekstów.

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close