Reklama

LegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowski: List do Polski. Konkurs PIK z okazji Dnia Niepodległości

Reklama

Zbliża się Narodowe Święto Niepodległości. Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie postanowiła uczcić je wyjątkowym konkursem. Aby wziąć w nim udział należy napisać list, którego adresatem będzie Polska. Na prace konkursowe organizatorzy czekają do końca października.

Reklama

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości ogłaszamy konkurs na „List do Polski”. Co chcielibyście Jej przekazać? Wyrazy miłości? Szacunku, a może chcielibyście się z Nią podzielić swoimi niepokojami, albo zapewnić, że robicie wszystko, żeby w Waszej ojczyźnie działo się jak najlepiej? Czy pamiętacie o Jej niełatwej historii? Czy myślicie o przyszłości kolejnych pokoleń Polaków? Może chcielibyście Ją za coś przeprosić? Albo za coś Jej podziękować? O coś zapytać? – czytamy w zaproszeniu do konkursu.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

  • Napisz list, którego słowa kierujesz do Polski.
  • Prześlij go do Powiatowej Instytucji Kultury na adres e-mail: [email protected] lub dostarcz do siedziby Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15) do 31 października 2019 r. (włącznie).

Najciekawsze spośród listów (bądź ich fragmenty) zostaną odczytane podczas wydarzenia organizowanego przez PIK z okazji Święta Niepodległości.

Szczegóły konkursu, regulaminy i odpowiednie oświadczenia znajdziecie na stronie internetowej Powiatowej Instytucji Kultury.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close