Reklama

KomunikacjaLegionowskiNajważniejszeWiadomości

Legionowski: Komunikacja miejska w okresie świąt

Reklama

Święta Wielkanocne, które zbliżają się wielkimi krokami są okazją do odwiedzin rodziny, przyjaciół i znajomych. Mieszkańcy powiatu legionowskiego często wybierają podróż komunikacją miejską, a ta tradycyjnie w okresie świątecznym zmienia rozkłady jazdy. Jak pojadą autobusy i kolej w nadchodzący długi weekend?

Reklama


Pierwsze zmiany będziemy mogli zaobserwować już w sobotę (4.04). Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej pojadą według świątecznego rozkładu jazdy, a warszawskie metro jak w sobotę. Kilka kursujących po warszawie linii autobusowych i tramwajowych zostanie zawieszonych. Przed podróżą radzimy więc zajrzeć w aktualne rozkłady, które można znaleźć na stronie warszawskiego ZTM-u. Link znajduje się TUTAJ.

W wielkanocną niedzielę i poniedziałek (5,6.04) zmiany będą jeszcze większe. Autobusy, tramwaje i metro, a także SKM-ki pojadą według świątecznego rozkładu. Część linii autobusowych i tramwajowych zostanie dodatkowo okrojona z kursów w wybranych godzinach. Wśród nich znajdują się linie: 731 kursująca z Żerania do Legionowa oraz 735 do Zegrza Południowego.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close