Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani. Jeden z nich próbował przekupić policjantów

Reklama

W sobotę (12.01) policjanci z legionowskiej drogówki zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 37 i 42 lat. Obaj byli pijani. Na dodatek pierwszy z nich złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a drugi próbował przekupić interweniujących funkcjonariuszy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i czekają na rozprawę sądową.

Reklama

– Pierwszy z mężczyzn został zatrzymany na terenie gminy Serock. W trakcie kontroli drogowej okazało się, że 37-latek nie tylko kieruje w stanie nietrzeźwości, mając prawie dwa promie alkoholu w organizmie, ale również złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Drugi zatrzymany wpadł w ręce mundurowych na terenie gminy Nieporęt. Badanie stanu trzeźwości 42-latka wykazało trochę ponad dwa promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności za swoje zachowanie złożył mundurowym propozycję korupcyjną. Funkcjonariusze odrzucili przestępczą obietnicę i zatrzymali Marka R. – informuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Obydwaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty i oczekują na rozprawę sądową. 37-latkowi grozi kara do 2 lat, a 42-latkowi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close