Legionowski: Jechał przez Skierdy 157 km/h. Pożegnał się z prawem jazdy

Fot. policja.gov.pl

Miniony poniedziałek (20.03) był wyjątkowy dla policjantów legionowskiej drogówki. Tego dnia zatrzymali oni bowiem aż pięciu kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h. Rekordzistą okazał się 35-latek z Warszawy, który przez miejscowość Skierdy (gmina Jabłonna) jechał z prędkością aż 157 km/h. Mężczyzna pożegnał się już ze swoim prawem jazdy.

– W miniony poniedziałek policjanci z legionowskiej drogówki zatrzymali pięciu kierujących samochodami, którzy w obszarach zabudowanych jechali z prędkością powyżej 50 km/h. Rekordzistą okazał się 35-letni mieszkaniec Warszawy, zatrzymany na ul. Modlińskiej w Skierdach. Na liczniku miał aż 157 km/h. Mężczyźnie, tak jak i pozostałym czterem kierującym zostało zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące. Został ukarany mandatem i do jego konta przypisano 10 punktów karnych. Jak się okazało po sprawdzeniu policyjnej bazy, 35-latek już wcześniej uzbierał 24 punkty za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym – informuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

/red/

2 razy komentowano artykuł "Legionowski: Jechał przez Skierdy 157 km/h. Pożegnał się z prawem jazdy"

  1. heh.. faktycznie niezły debil bez wyobrazni. najgorsze, ze mysli pewnie ze jest dobrym kierowcą i do tego fajnym – bo jezdzi szybko..

  2. Czyli debil zawsze bedzie debilem…Raz mu zabrali – dalej szaleje, na dodatek pechowiec…nikt mu nie “zamrugał”

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *