Reklama

Legio EduLegio24 na wakacjeLegionowskiNajważniejszeWiadomości

Legionowski: Jakie zajęcia dla uczniów przygotowano na wakacje?

Reklama

Już niebawem uczniowie rozpoczną upragnione, letnie wakacje. Jakie możliwości spędzenia wolnego czasu zaproponują im lokalne samorządowe placówki kultury i sportu? Te informacje można znaleźć w poniższym zestawieniu.

Reklama

Jabłonna

Od 15 czerwca trwają zapisy na tegoroczną Akcję Lato w Gminie Jabłonna. W programie przewidziano m.in. wycieczki, zajęcia plastyczne, muzyczne czy sportowe.

Lato

Legionowo

W Legionowie kilka instytucji przygotowało wakacyjne zajęcia dla dzieci.

Miejski Ośrodek Kultury zapisy do akcji Lato w mieście 2015 prowadzi już od 1 czerwca. Niestety – na obecną chwilę pozostało niewiele wolnych miejsc (szczegóły – kliknij TUTAJ)

Muzeum Historyczne w Legionowie zaprasza dzieci i młodzież w wieku szkolnym do wzięcia udziału w zajęciach odbywających się podczas wakacji letnich w dniach 29.06-24.07.2015 r. Obowiązują zapisy na zajęcia – liczba miejsc w grupie jest ograniczona. Dodatkowe informacje oraz regulamin udziału w zajęciach można znaleźć TUTAJ.

Także Arena Legionowo w wakacje organizować będzie zajęcia dla uczniów. Ich plan jednak nie został jeszcze opublikowany. Gdy tylko informacja się pojawi, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

Nieporęt

Tegoroczna Akcja Lato organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Nieporęcie i jego filie rusza pod koniec czerwca. Dla najmłodszych zaplanowano wycieczki, dni tematyczne czy zajęcia sportowe. Koszt udziału jednego dziecka w Akcji Lato wynosi 20 zł za tydzień + koszty wycieczek. Zajęcia organizowane będą w godz. 10.00 – 14.00. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy proszą o zapisywanie dzieci drogą telefoniczną lub mailową ([email protected]) do 27 czerwca. Harmonogramy zajęć znajdują się TUTAJ.

Serock

Gmina Serock zaprasza uczniów na Lato w Mieście oraz Lato z Wodzirejem (szczegóły na plakatach). Program Świetlicy Środowiskowej w Wierzbicy znajduje się TUTAJ. Informacje o wakacyjnych atrakcjach można znaleźć także na stronie internetowej OSiR Serock.

Wieliszew

Gmina Wieliszewa zaprasza do spędzenia wakacji z Ośrodkiem Kultury, w dwóch blokach: 6-10 lipca (blok stacjonarny w ośrodku wypoczynkowym w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim) oraz 3-7 sierpnia (blok wyjazdowy). Zapisy przyjmowane są osobiście w GCK w Łajskach.  UWAGA! Lista zapisów na I tydzień Wakacji z Kulturą (6-10 lipca, Jachranka) jest już zamknięta! Pozostaje możliwość wpisywania się na listę rezerwową. Są wolne miejsca na II tydzień (3-7 sierpnia, jednodniowe wycieczki). Więcej TUTAJ.

Wieliszew/red/

 

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close