Reklama

Legio EduLegionowskiWiadomości

Legionowski: Dzieci zostaną dziennikarzami? Kolejna inicjatywa PIK-u

Reklama

„Mały dziennikarz” to nowy konkurs Powiatowej Instytucji Kultury przygotowany specjalnie z myślą o najmłodszych mieszkańcach powiatu legionowskiego. – Przygotuj zestaw pytań i zostań na chwilę reporterem lub reporterką. Zapytaj babcię, wujka, tatę, sąsiadkę… o to, co robili, kiedy byli w Twoim wieku. O szkołę, dom, ulubione zabawy, co lubili jeść, a czego nie, o ulubioną muzykę, kolegów i koleżanki, i co tylko jeszcze chcesz wiedzieć – tymi słowami uczniów klas 0-3 szkół podstawowych organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w konkursie. Oczywiście nie zabraknie także nagród.

Reklama

Przygotowana przez dzieci praca ma mieć postać wywiadu. Dzieci nie muszą spisywać swoich rozmów. Wystarczy je nagrać i dostarczyć do Powiatowej Instytucji Kultury do dnia 15 października 2018 roku.

Kartę zgłoszeniową oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronie internetowej Powiatowej Instytucji Kultury oraz na jej profilu w serwisie społecznościowym Facebook.

Jeżeli macie pytania odnośnie przygotowywanych prac możecie zawsze zadzwonić pod numer telefonu 662 091 365 lub napisać e-mail pod adres: [email protected]

Pomysłodawcą konkursu jest Marek Dąbrowski. Konkurs „Mały dziennikarz” został wybrany do realizacji spośród 22 inicjatyw zgłoszonych do naboru inicjatyw kulturalnych „KULTURA? ZróbMY to!”, zorganizowanego przez Powiatową Instytucję Kultury w Legionowie w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018 Narodowego Centrum Kultury.

Konkurs dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018.

Portal Legio24.pl objął konkurs swoim patronatem medialnym.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close