Legionowski: Dwie kolizje z udziałem zwierząt

Fot. arch. Legio24.pl

We wtorek (14.04) na terenie powiatu legionowskiego doszło do 5 kolizji drogowych. Do dwóch z nich doprowadziły leśne zwierzęta, które niepostrzeżenie wybiegły na jednię. Oba zdarzenia miały miejsce na terenie gminy Serock.

O godz. 17:50 funkcjonariusze drogówki zostali wezwani na ul. Wojska Polskiego w miejscowości Białobrzegi (gm. Nieporęt), gdzie doszło do kolizji autobusu miejskiego ZTM marki solaris, kierowanego przez 33-letniego Krzysztofa K. z przebiegającą przez ulicę sarną. Na szczęście, ani kierowcy, ani pasażerom nic się nie stało. W autobusie został jedynie uszkodzony przedni zderzak. Niestety raporty policyjne milczą na temat stanu zwierzęcia.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierowca autobusu był trzeźwy.

Kolejne zdarzenie z udziałem dzikiego zwierzęcia miało miejsce w miejscowości Zabłocie (gm. Serock). Tu kolizję spowodował dzik. Wtargnął on na drogę tuż przed nadjeżdżający samochód marki chevrolet, którym kierował 40-letni Janusz Ł. Kierowca nie zdążył zahamować. W wyniku kolizji uszkodzony został przód pojazdu. 40-latek wyszedł ze zdarzenia bez szwanku, o stanie zwierzęcia nic nie wiadomo.

Mężczyzna był trzeźwy.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowski: Dwie kolizje z udziałem zwierząt"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *